King Klinker

Клінкерні сходи King Klinker

Витоки компанії King Klinker належать до 1972 року. З того часу ми спеціалізуємося на виробництві кераміки найвищої якості, заснованої на традиційному методі виробництва клінкеру. Грунтуючись на багаторічному досвіді, знаннях та традиціях, водночас здобули впевнений та рішучий крок у майбутнє, використовуючи досягнення передових технічних ідей. У грудні 2013 року ми запустили новий завод, який на даний момент є найсучаснішим заводом у Європі, який випускає екструдований клінкерний лист.

Новий завод не тільки збільшив наші виробничі потужності майже до 70 000 000 плиток на рік, але також надав нові можливості з погляду кольорів, структур і форматів. Передові технології дають нам доступ до практично необмежених можливостей розробки продукту, зберігаючи дуже високі технічні параметри.

У нашому реченні ви можете знайти комплексні рішення для будівель в будь-якому стилі, починаючи з фасадних плиток з насиченими квітами, сходові системи та підвіконня, закінчуючи елементами малої архітектури, включаючи, серед іншого, навіси або огорожі.

Купити продукцію компанії Кінг Клінкер можна в компанії PanskaVilla

category empty

King Klinker

У цій категорії немає товарів
Продовжити