Клінкерна цегла
Будівництво сучасних будівель набуло індивідуального зовнішнього вигляду завдяки клінкерній цегли. Виробники знайшли давній секрет виготовлення облицювального матеріалу з глини, запустили нове обладнання та надали можливість усім бажаючим купити клінкерну облицювальну цеглу. Тепер усі будинки набули оригінальності, міцності та індивідуальності, завдяки вибору відтінків та фактури матеріалу.
Як виготовляють клінкерну цеглу
Виробництво клінкеру налагодили у Європі (Німеччина, Голландія) ще два сторіччя тому. Міцну цеглу використали для мощення доріг. Україна дізналася про цей матеріал також півтора століття тому, коли в Одесі з'явилася перша клінкерна бруківка. У наші дні тротуарна цегла з тугоплавкої глини для доріжок, тротуарів, вимощення вважається технічним будматеріалом.
Декоративна цегла до виходу на ринок проходить кілька етапів виробництва:
- Заготовляють сланцеву глину. Оскільки основні запаси сировини знаходяться в Німеччині, там розташовані заводи з виробництва німецької клінкерної цегли. Додають у загальну масу глину, яку дістають із дна річок та Північного моря.
- Формування цегли проходить способом екструзії. Мокру глину пропускають через ґрати під тиском преса у форми. Заготівля сирих елементів трохи більша за розміром, ніж готовий клінкер. Завдяки продавлюванню глини, зникають порожнечі переважно. Цегла виходить однорідною, щільною і морозостійкою.
- Сирі заготовки відправляють на висушування у спеціальні печі. Сушіння проводиться гарячим повітрям протягом 3-7 днів.
- Сухий матеріал випалюють у печах з температурним режимом до 20 тис. градусів. Глина, з якої зроблена декоративна цегла, відрізняється тугоплавкістю, тому в гарячій печі перетворюється на камінь. При підвищенні температури на кілька градусів цеглини набувають нового відтінку.
- Для охолодження готовий матеріал виймають із печі та залишають на кілька годин. Купити облицювальну цеглу із заводу можна в розфасованому та упакованому вигляді.
Високоякісний будівельний матеріал виходить тільки за суворого виконання технологічних вимог, використання відповідної сировини, наявності обладнання та фахівців, які знають свою справу.
Стара клінкерна цегла
Розмови про стару цеглу не означають, що її зняли з бруківки і запропонували викласти фасад будівлі. Під старовину виготовляють елітні види клінкеру вручну. Майстер виробляє вироби за індивідуальним проектом, тому будинок з таким облицюванням виглядає як архітектурний шедевр 21 століття. Гарантія на кам'яну плитку ручного формування – до 100 років.
Види клінкеру
У каталозі компанії Panska Villa представлені різні види облицювального матеріалу. Тут можна вибрати та купити клінкерну цеглу ціна за м 2 вказана.
Будматеріал, виготовлений з якісної глини шляхом випалу, має ряд якісних показників:
- міцність, що дорівнює граніту;
- морозостійкість;
- зносостійкість;
- естетичний зовнішній вигляд.
Залежно від призначення та сфер застосування розрізняють декілька видів клінкеру.
Для зовнішнього та внутрішнього облицювання та укладання стін використовують:
- Клінкерна повнотіла цегла – матеріал, який використовують для укладання стін. Усередині виробу немає жодних порожнеч. Спосіб екструзії дозволяє повністю позбутися повітряних пробок, а якісне сушіння робить виріб міцним та стійким до механічних навантажень. Можна придбати продукт відповідного кольору за доступною ціною.
- Пустотіла цегла – виготовляють із якісної сировини у спеціальних формах з отворами. За рахунок повітря стіни отримують додатковий теплозахист та стійкість. Бічні стінки цегли виготовлені з різною фактурою та відтінком, що надає споруді індивідуальності та приємного зовнішнього вигляду.
Для обробки будинку можна купити клінкер в Харкові . В наявності різні види матеріалу:
- Декоративна клінкерна цегла – зносостійка з різноманітною текстурою, формою, забарвленням. Використовується для оздоблення внутрішнього інтер'єру. У руках майстра приміщення перетворюється на чарівну казку. Матеріал не потребує особливих витрат часу для укладання. Стіна, викладена клінкером, легко миється та не потребує поточних ремонтів. Клінкерну цеглу для внутрішнього оздоблення можна купити на сайті нашої компанії Panska Villa Харків.
- Для оздоблення цоколя будинку – міцні вироби з натуральної глини не лише прикрашають цоколь, а й укріплюють основу будівлі. Морозостійкий матеріал не постраждає у холодні зими та не пропустить вологу до будинку.
- Фасадний лицьовий – вироби різних кольорів, форми та фактури, які використовують для облицювання будівлі ззовні. Матеріал вогнетривкий, не вигоряє на сонці, морозостійкий. Обкладений клінкером будинок має вишуканий зовнішній вигляд, захищений від холоду та зовнішнього шуму. Природні властивості створюють ауру тепла та захищеності від зовнішнього світу. Пропонуємо в будь-якій кількості клінкерну цеглу для фасаду - ціна відповідає якості!
У особливу групу декоративної цеглини, ціна на яку значно відрізняється, входить цегла ручного формування «під старовину». Щоб отримати унікальний фасад, доведеться витратити авторський будматеріал. Але результат буде неперевершеним!
Де придбати клінкерну цеглу
Будівельним компаніям та приватним домовласникам пропонуємо заощадити час на пошуки якісного продукту. Заходьте до нас на сайт, щоб отримати інформацію, скільки коштує клінкерна цегла. Вартість матеріалу варіюється.