AGROB BUCHTAL

Клінкерна плитка AGROB BUCHTAL

Марка AGROB BUCHTAL, що з'явилася в 1992 році завдяки об'єднанню традиційних підприємств Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG і AGROB Wessel Servais AG, продовжує історію, що сягає своїм корінням у 18-е століття. Архітектори в усьому світі цінують творчу свободу, що відкривається перед ними в різних областях застосування багатого асортименту настінної та підлогової керамічної плитки – і це навіть без урахування можливості виконання за індивідуальним замовленням. Протягом понад шести десятиліть архітектурно-планувальний відділ компанії AGROB BUCHTAL надає комплексні консалтингові послуги та бере на себе виконання рутинних завдань.

У високій якості фірмової плитки від AGROB BUCHTAL проявляється компетентність компанії, що ґрунтується на серйозному ноу-хау та інноваціях, що відповідають вимогам ринку. Так народжується кераміка з якістю "зроблено в Німеччині", яка завдяки простому в очищенні покриття Hytect дозволяє довгостроково економити витрати. Будучи піонером у розробці безпечної для ходьби плитки, у цій галузі AGROB BUCHTAL також задає масштаби. Усвідомлюючи свою відповідальність перед майбутнім, компанія AGROB BUCHTAL сприяє екологічно стійкому будівництву відповідно до вимог національних та міжнародних органів сертифікації.

Завдяки довірчій співпраці з архітекторами та спеціалізованими магазинами компанія AGROB BUCHTAL зміцнює партнерство, яке протягом багатьох поколінь приносить успіх усім його учасникам. Невід'ємною частиною цього партнерства є широка підтримка продажів, так само як і виїзні фахівці-консультанти, що працюють з повною самовіддачею, і постійний діалог з архітекторами. Ця історія успіху, що червоною лінією проходить через історію компанії, знаходить своє відображення і в численних дизайнерських нагородах, отриманих за естетику та функціональність фірмової плитки AGROB BUCHTAL, починаючи від декоративної фаянсової настінної плитки та виробленого методом екструдування керамограніту та закінчуючи XXL.

Клінкерна плитка AGROB BUCHTAL Craft
Вид продукції: Клінкерна плитка Код постачальника: agrob-buchtal-7285 Країна: Німеччина Матеріал: Тугоплавка глина
Ціна за запитом
Клінкерна плитка AGROB BUCHTAL Oxyd
Вид продукції: Клінкерна плитка Код постачальника: agrob-buchtal-7286 Країна: Німеччина Матеріал: Тугоплавка глина
Ціна за запитом