Керамічні блоки

У сучасному будівництві міцно закріпилися, як один із найбільш екологічно чистих, надійних та економічно обґрунтованих матеріалів, великоформатні керамічні блоки. Цей продукт отримано шляхом екструзійного формування та пічного випалу. Популярність обумовлена багатьма причинами. Керамоблоки перегородкові мають унікальні теплотехнічні властивості, що дозволяють зводити будівлі з них без застосування додаткового утеплення, в різних кліматичних зонах.

Поризовані керамоблоки ціна на які залежить від габаритів - випускаються в широкому діапазоні розмірів, що дозволяє суттєво прискорити час на зведення несучої конструкції, так як час укладання одного блоку приблизно дорівнює часу укладання однієї цегли, а розмір варіюється від двох до шістнадцяти цегли.

Популярність кераміки обумовлена також високими характеристиками міцності. Навантаження один блок теплої кераміки до 10 тонн. Ще один важливий показник для несучого матеріалу – морозостійкість. У країнах Євросоюзу більша частина приватних домобудівель з теплої кераміки не облицьовується оздоблювальними матеріалами і навіть не оштукатурюється, що дозволяє судити про високу морозостійкість керамоблоків. Так що керамоблок купити буде правильним виваженим рішенням.

Виробництво поризованих блоків – процес трудомісткий та не простий. Формування майбутнього виробу відбувається шляхом екструзії. Після первинного сушіння, перед випалом, порожнечі сформованого блоку заповнюються спеціальними наповнювачами, які рівномірно вигоряють під час випалу печі.

Технічні показники керамічних блоків:

Переваги поризованих керамоблоків:

· Низька теплопровідність, гарантується за рахунок пористої структури та оплавлених порожнин, що утворилися після процесу випалу. Відсутня потреба у додатковому утепленні.

· Швидкий термін монтажу. Крупноформатні блоки дозволяють зводити споруди мінімум у 2.5 рази швидше ніж із рядової цегли. Керамічні блоки, на відміну від стандартної цегли, мають відмінну геометрію, що економить сили і час мулярів.

· Довговічність. Термін експлуатації будівлі із поризованого блоку мінімум 50 років.

· Легкість. Пориста структура керамічних блоків дозволяє знизити навантаження на фундамент у порівнянні з рядовою цеглою.

· Безусадковість конструкції. Будинки, зведені з цього матеріалу не дають усадку навіть у перший рік, що дозволяє максимально швидко провести внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. А загальний час, витрачений на будівництво, скорочується щонайменше на пів року, а то й рік. При виборі між керамоблоком або газобетоном перевага однозначна у кераміки.

· Звукоізоляція. Зовнішні стіни та внутрішні перегородки відповідають найвищим вимогам до звукоізоляції.

· Пожежна безпека. Глина є природним матеріалом, усі вироби з якого абсолютно негорючі. Що відповідає класу пожежної безпеки Г0. При дії на кераміку високих температур не відбувається виділення токсичних речовин. Керамічні блоки ціна яких залежить від низки факторів є повністю пожежобезпечним матеріалом!

· Екологічність. Вироблені з 100% глини керамоблоки є найбільш екологічним матеріалом для зведення несучих конструкцій, змагатися з якими може хіба що конструкція з дикого зрубу, так як будинки з клеєного бруса містять пристойну кількість фенолформальдегідних смол і не можуть вважатися екологічними.

· Сприятливий мікроклімат. Будинки, побудовані з поризованих керамоблоків, відрізняються саморегуляцією внутрішньої вологості, що створює найбільш комфортний мікроклімат для мешканців. Будинок зведений подібним чином має оптимальну паропроникність.

· Економічність. Вартість, зрозуміло, повинна розраховуватися комплексно. При прорахунку повного кошторису на будівництво будівлі з даного матеріалу, включаючи витрати на роботи, можна з упевненістю сказати, що будинок з блоків обійдеться сумарно не дорожче за будинок з рядової цегли. Цьому сприяє економія на суміші кладки, на купівлі дорогого утеплювача і роботах з його монтажу, на додаткових витратах по приклеюванню та оштукатурюванню утеплювача і нерівних стін з цегли. Економія виходить і на зведенні фундаменту, так як навантаження блокових стін у 1.5 рази менше ніж цегляні. До того ж купити керамічний блок у Харкові можна зі знижкою.

Як правильно підібрати керамічні блоки для кладки?

Для правильного вибору стінового матеріалу необхідно врахувати такі параметри як тип майбутньої будівлі (призначення, поверховість, площі всіх поверхів, включаючи підвальні), кліматичну зону, систему майбутнього опалення, варіанти енергозбереження, як в опалювальний період так і в літній період, що вимагає кондиціювання приміщення . І вже виходячи з цих даних, закласти в проект оптимально підходящий варіант керамоблоку, який буде економічно виправданий.

Як правило, виробники поризованих керамічних блоків ціна на які досить демократична, такі як Porotherm (поротерм), Leier (лієр), СБК, Керамея (теплокерам), HELUZ (Хелуз) надають норми розрахунків по теплопровідності та несучій здатності своєї продукції.

Особливу увагу слід звернути на виробника матеріалу. В Україні є кілька заводів, які випускають теплу кераміку. Ціна за куб порізованої кераміки відрізняється. В українських виробників вона дещо нижча ніж у європейських, але й якість теплої кераміки поки що гірша за імпортні аналоги. Особливо це помітно за геометрією блоку.

У компанії PanskaVilla, Ви можете купити керамоблок українського та імпортного виробництва,

Панська Вiлла, допоможе Вам:

✔ розібратися у нюансах виробників

✔ зробити проект вашого дому

✔ розрахувати точну кількість матеріалу

✔ мінімізувати витрати на будівництво та експлуатацію.

Димохід Leier ECO Plus
Країна виробник: Словаччина Модель: Leier ECO Plus
Ціна за запитом
Димохід Leier Turbo
Країна: Словаччина Модель: Leier Turbo
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 100
Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 100 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 125
Вага, кг/шт: 17,5 Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 125 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 150
Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 150 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 175
Вага, кг/шт: 24,5 Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 175 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 200
Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 200 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 225
Вага, кг/шт: 31,5 Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 225 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 250
Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 250 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 275
Вага, кг/шт: 38,5 Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 275 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 300
Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 300 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 325
Вага, кг/шт: 45,5 Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 325 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDA 75
Вага, кг/шт: 10,5 Країна виробник: Словаччина Модель: MDA Розмір, см: 75 x 12 x 6,5
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDE 100
Вага (кг/шт):: 34,7 Країна виробник: Словаччина Модель: MDE Розмір, см: 100 × 8 × 23,8
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDE 125
Вага (кг/шт):: 43,4 Країна виробник: Словаччина Модель: MDE Розмір, см: 125 × 8 × 23,8
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDE 150
Країна виробник: Словаччина Модель: MDE Розмір, см: 150 × 8 × 23,8
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDE 175
Вага (кг/шт):: 60,7 Країна виробник: Словаччина Модель: MDE Розмір, см: 175 × 8 × 23,8
Ціна за запитом
Керамічні перемички Leier MDE 200
Вага (кг/шт):: 69,4 Країна виробник: Словаччина Модель: MDE Розмір, см: 200 × 8 × 23,8
Ціна за запитом