Про нас

Panska Villa - це співтовариство професіоналів, які цінують свою репутацію. У нашій роботі ми використовуємо найкращі продукти будівельного спрямування. Від найдавнішої сланцевої покрівлі та тисячолітнього клінкеру до інноваційних матеріалів, таких як "сонячні черепиці" та системи розумного будинку.

Наша реклама (найкраща з можливих) це відгуки тих людей, які в процесі

спільної роботи над їхніми проектами стали нашими друзями. Щодня ми вивчаємо нові технології та ділимося з вами своїми знаннями.

Наш підхід до кожного клієнта завжди комплексний, ми боремося, щоб ви отримали максимум вигоди і мінімум витрат.

Довговічність, надійність, ефективність та естетичність – ось складові, які ми підбираємо при комплектації вашого проекту.

Наша унікальність полягає ще й у тому, що проектуючи ваш майбутній будинок, ми розраховуємо термін реалізації та точну вартість до 1 гривні. При цьому Ви точно розумієте, що матеріали, які використовуються при будівництві - за найкращою ціною в Україні.

У нашому салоні представлені сотні видів покрівельних, фасадних, ландшафтних та несучих матеріалів. Всі стенди та зразки мобільні, і ми завжди можемо з вами підібрати найкраще поєднання.

"Панська Вiлла" допомагає у реалізації проектів професійним будівельникам, архітекторам та дизайнерам. У нашій базі тисячі реальних текстур та 3D моделей покрівельних, фасадних та ландшафтних матеріалів.

Готові вузли по всіх типах мансардних вікон, складних покрівельних конструкцій, технологічні карти застосування будівельної хімії та багато іншого.

З радістю бачитимемо Вас як наших гостей.