Pruszynski

Компанія «Прушиньскі» пропонує новий вид покрівельних матеріалів — модульну металочерепицю ARAD, KARPATIA, TUR, IRYD, яка має цілу низку особливостей, що відрізняють її від стандартної металочерепиці, представленої на ринку України та визначає її приналежність до преміум-сегменту.

Кріплення на покрівлі повністю заховано, що не тільки покращує естетичний вигляд покрівлі, а й значно продовжує термін експлуатації.

В Україні замок такої конструкції інколи називають Z-lock. Не секрет, що найбільш слабким місцем на покрівлі, виконаній з якісного металу, є шурупи, точніше ЕПДМ-ущільнювачі під шайбу, які повинні гарантувати герметичність місця кріплення металочерепиці до решетування. На жаль, на сьогодні ще не випускаються шурупи з ущільнювачем, термін служби якого досягав би терміну служби металу із захисно-декоративним покриттям, з якого виробляється металочерепиця. Ця проблема вирішується завдяки технології монтажу з прихованим кріпленням, тобто. самонарізи при монтажі металочерепиці ховаються під покрівельне покриття і таким чином служитимуть стільки, скільки все покрівельне покриття.

Нижній край металочерепиці обрізаний хвилею. Завдяки цьому на даху не видно стики модулів між собою, покрівля виглядає монолітно. Однак модулі не мають внутрішнього загину, завдяки чому там не може збиратися конденсаційна волога, що дуже важливо для тривалого терміну служби металочерепиці. Наявність стартового модуля готових монтажних отворів значно спрощують, прискорюють монтаж.

Модульна металочерепиця виготовляється лише з металу з цинковим захисним шаром 275 г/м 2 та суперстійким полімерним покриттям Purmat® товщиною 50 мк, гарантія на яке становить 30 років. Purmat® має унікальні властивості: це покриття одночасно тверде та еластичне і тому має високу стійкість до механічних пошкоджень. Також Purmat® характеризується надзвичайно високою відпірністю до хімічної корозії, агресивного середовища, завдяки чому це покриття рекомендоване до застосування поблизу моря у береговій зоні.

Колірна гамма полімерного покриття Purmat® включає найпопулярніші покрівельні кольори в матовому виконанні.

Завдяки своїй формі під час монтажу Модульної черепиці Прушинські, відходи металочерепиці зведені до мінімуму.

Однак слід пам'ятати, що монтаж модульної металочерепиці має свою специфіку. Для нього потрібно наймати професійних монтажників, які пройшли відповідне навчання та вміють проводити монтаж відповідно до інструкції з монтажу модульної металочерепиці. Монтаж модульної металочерепиці завжди коштує дорожче, ніж укладання традиційної металочерепиці.

Модульна металочерепиця Прушинський IRYD (ІРІД)
Висота перештамповки: 30 мм Висота хвилі: 25мм Гарантія: 30 років Довжина листа, корисна: 350 мм
138.00 грн/шт
Придбати
Модульна металочерепиця Прушинський KARPATIA
Вага кг/м²: 4,7 Висота перештамповки: 30 мм Висота хвилі: 25мм Гарантія: 30 років
138.00 грн/шт
Придбати
Модульна металочерепиця Прушинський TUR (ТУР)
Висота перештамповки: 30 мм Висота хвилі: 25мм Гарантія: 30 років Довжина листа, корисна: 350 мм
212.00 грн/шт
Придбати
Модульна металочерепиця Прушинський ARAD
Висота габаритна: 60 мм Висота перештамповки: 30 мм Висота хвилі: 30 мм Гарантія: 30 років
258.00 грн/шт
Придбати