Узнайте стоимость монтажа Вашей кровли уже сегодня!

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами в течение 15 минут для уточнения данных и расчета стоимости монтажа кровли!

Заявка на бесплатный расчет:

Монтаж металочерепиці

Неймовірна ціна на Монтаж покрівлі з металочерепиці в Київ |

Компанія PanskaVilla надає професійні послуги з монтажу покрівлі з металочерепиці. Фахівці компанії мають великий досвід і необхідний професіоналізм для виконання всіх необхідних робіт. Монтаж металочерепиці проводиться з використанням сучасних технологій та методик, що забезпечує оптимальний функціонал, довговічність та естетичність покрівельного покриття.

Металочерепиця є ефективним та довговічним покрівельним матеріалом, який користується широкою популярністю та одне з найпоширеніших і найчастіше використовуваних покрівельних покриттів на території України. Термін експлуатації, залежно від виробника, може становити від 15 до 30 років. Тому, нічого дивного в тому, що металочерепицю використовує як при будівництві, так і при заміні старого покрівельного покриття.

Етапи монтажу металочерепиці

1. Укладання покрівлі з металочерепиці починається, перш за все, з установки несучої конструкції (кроквяна система і решетування). Як матеріал для кроквяної системи найкраще застосовувати брус перетином 50х100 мм . Рекомендований кроком між центрами брусів буде відстань 800-1000 мм.

2. Після встановлення крокв, необхідно подбати про захист підпокрівельного простору від вологи. Насамперед, потрібно встановити паробар'єр – спеціальну пароізоляційну плівку, яка кріпиться з внутрішньої сторони крокв. Закріпити паробар'єр можна за допомогою будівельного степлера, або використовуючи цвяхи з нержавіючої сталі з плоским капелюшком.

3. Далі слідує укладання теплоізолюючого шару. Утеплювач укладається поверх паробар'єру між кроквами. Рекомендується використовувати утеплювач на мінеральній основі (кам'яна базальтова вата) із щільністю 35-40 кг/m3.

4. Поверх теплоізоляційного шару проводиться укладання гідроізоляційного матеріалу. Монтаж гідроізоляційної плівки слід паралельно карнизу і горизонтально.

Закріплюється гідроізоляційна плівка безпосередньо на кроквах. Для цього вона придавлюється до крокв контррейкою і прибивається скобами або нержавіючими цвяхами з великим капелюшком. Слід пам'ятати, що гідроізоляція в жодному разі не повинна торкатися теплоізоляційного шару. Бажано, щоб відстань між ними була не менше 30-40мм.

Гідроізоляційний шар укладається не в натяг, а з деяким провисанням між кроквами. Глибина провисання має бути не менше 10мм.

5. Поверх гідроізоляційної плівки до контррейки проводиться монтаж обрешітки для металочерепиці. Обрешітка кріпиться перпендикулярно кроквам. Перетин бруса для решетування має бути не менше 25х50мм. Таким чином, між шаром металочерепиці і решетуванням утворюється зазор 25мм. Рекомендується цей зазор робити більше, оскільки металочерепиця в літній період дуже сильно нагрівається, що при малому зазорі призводить до непридатності гідроізоляційного бар'єру.

6. Наступним етапом встановлюється карнизна планка. Карнизна планка кріпиться до початкової дошки обрешітки нержавіючими шурупами.

7. Далі проводиться монтаж розжолобків. Єндову необхідно кріпити кляймерами до подвійної решетування.

8. Коли розжолобка закріплена, можна переходити безпосередньо до монтажу металочерепиці, попередньо розмітивши та розкроївши листи металочерепиці до потрібного розміру. Для різання листів металевої черепиці найкраще використовувати електроножиці по металу. Цей інструмент добре і швидко справляється зі своїм завданням і не ушкоджує краї металочерепиці. Категорично не можна використовувати для розкрою листів болгаркою, так як іскри можуть пошкодити захисне полімерне покриття металу.

9. Укладання металевої черепиці починається з низу вгору, при цьому кожен наступний лист укладається з нахлестом кілька сантиметрів поверх попереднього. Кріплення металочерепиці слід виробляти шурупами по металу (4,5 x 19 мм) в нижню частину хвилі.

10. Далі слідує монтаж торцевої планки. Торцева планка кріпиться до торцевої дошки спеціальними покрівельними саморізами збоку та зверху.

11. Завершальним етапом монтажу є встановлення конькової планки.

Вартість перекриття даху металочерепицею

Якщо Ви зупинили свій вибір на даному покрівельному матеріалі, то у Вас виникає цілком закономірне питання - Скільки коштує монтаж металочерепиці ? Монтаж будь-якого покрівельного матеріалу, будь то монтаж модульної черепиці, бітумної або натуральної складається з ряду факторів і вартість укладання також варіюється. Грамотно прорахувати монтаж саме вашого даху допоможуть фахівці нашої компанії. Телефонуйте за телефонами +38 (098) 742-99-35 +38 (066) 854-91-49 та отримайте кваліфіковану консультацію та ціну на монтаж.

Монтаж металочерепиці монтерей відео: